lucky gaming

Lucky Gaming organizuje turniej

Lucky Gaming organizuje własny turniej dla graczy CS:GO

Lucky Gaming poinformował na swoim fanpage’u o zapisach do własnego turnieju CS:GO. Zmagania zostaną zorganizowane pod nazwą: Lucky Gaming Cup.

Ogólne informacje o turnieju

Turniej jest przeznaczony dla amatorskich drużyn esportowych, których skład liczy 5 osób. Regulamin nie został jeszcze opublikowany, ale ma się to zmienić w najbliższym czasie. Na ten moment wiemy, że będzie wzorowany na regulaminie ESL.

Każda zainteresowana drużyna proszona jest o wysłanie zgłoszenia w wiadomości prywatnej na fanpage Lucky Gaming. W zgłoszeniu należy podać linki: do kont steam, kapitana, reszty drużyny i rezerwowego.

Wpisowe na turniej wynosi 25 zł. Poniżej przedstawiamy pulę nagród o jaką mają zawalczyć formacje CS:GO.

Pula nagród Lucky Gaming Cup:

  1. 200 zł + darmowy slot na kolejną edycję
  2. 50 zł + darmowy slot na kolejną edycję
  3. 25 zł + darmowy slot na kolejną edycję

System rozgrywek

W turnieju ma wziąć udział 16 drużyn. Po uzbieraniu określonej liczby zespołów rozlosowane zostaną 4 grupy po 4 drużyny w każdej z nich. Mecze grupowe będą rozgrywane w systemie BO1. Do ćwierćfinałów przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Organizator turnieju zapewnia skonfigurowane serwery na potrzeby turnieju. Podczas meczu na serwerze będzie znajdował się admin, który będzie czuwał nad trwającym meczem. Termin meczu będzie z góry ustalony przez administratorów. Zmiana jest możliwa za zgodą obu drużyn, ale trzeba poinformować o tym organizatorów. Wszelkie pytania należy kierować na profil steam CEO Lucky Gaming.

Autorem informacji jest Jakub SimplyKat Michalak – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Lucky Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.