counter side e-sports

Mix Counter Side e-Sports kończy zmagania w Game Master 2018

Counter Side e-Sports wystąpiło jako mix podczas turnieju Game Master w Jaworznie. 

Miksowe zestawienie Counter Side e-Sports na czas turnieju Game Master, składało się z zawodników, którzy na co dzień reprezentują dwie oddzielne dywizje wchodzące w skład organizacji.

Drużyna CS:GO Counter Side e-Sports na czas turnieju offline Game Master w Jaworznie, prezentowała się następująco:

Niestety, przygoda CSide z tymi rozgrywkami lanowymi, zakończyła się dość szybko. W pierwszym meczu mix uległ na Nuke’u silniejszemu zespołowi ECHO E-Sports. Przeciwnicy wygrali to spotkanie wynikiem 16:5.

Na uwagę zasługuje także podsumowanie zmagań przez jednego z graczy Counter Side, który w dość ciekawych słowach wypowiedział się na temat całej imprezy.

Źródło: Counter Side e-Sports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik Esports to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.