moy gaming

MoY-Gaming tylko z jednym właścicielem

MoY-Gaming zdecydowało się na uporządkowanie struktury organizacji. Zmiany zaczęto od samej góry.

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie MoY-Gaming, podjęły decyzję o zmianie dotychczasowego formatu zajmowania się całym projektem. Dotychczas w organizacji funkcjonowało dwóch współwłaścicieli, a jednym z nich był Nataniel Senator Koba. Po wprowadzonych zmianach, jedynym właścicielem MoY został Dawid Pais Jackiewicz.

Zmianie uległa także polityka MoY-Gaming. Zamiast rozdrabniać swój czas pomiędzy zespoły: Rainbow Six Siege, Fortnite i CS:GO, zdecydowano o skupieniu się tylko na tym ostatnim tytule. Obecnie organizacja ma w planach założenie akademii we wspomnianej wyżej grze.

Źródło: MoY-Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.