moy gaming

MoY-Gaming z nowym zawodnikiem

MoY-Gaming zaprezentował nowego zawodnika w drużynie CS:GO

MoY-Gaming w ostatnim czasie borykał się z problemami kadrowymi. Ich powodem był Aleksander Falc0n Sokołowski, który przestał być graczem organizacji. W wyniku poszukiwań MoY znalazł jednak odpowiedniego następcę.

Nowy gracz

Nowym zawodnikiem MoY-Gaming został Paweł Pablo Wajnert. Nie jest to jednak koniec zmian. Do zespołu dołączył także nowy trener w postaci Adriana RinN Nikodyma.

Kolejne spotkania

Niedługo na fanpage’u organizacji pojawi się dodatkowa informacja na temat kolejnych przeciwników, z którymi przyjdzie się zmierzyć formacji MoY-Gaming w E-sport League Season 2.

Źródło: MoY-Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.