ts3 black

Oferta TS3.black dla drużyn

TS3.black ma w swojej ofercie na kanały głosowe, interesujący pakiet dla drużyn – nie tylko tych esportowych

TS3.black to marka istniejąca od 2017 roku. Obecnie zajmuje się prowadzeniem własnego serwera publicznego TeamSpeak 3 – który umożliwia graczom komunikację podczas rozgrywania spotkań.

Niezależnie od tego ile osób jest w twoim zespole oraz jak długo lubisz przesiadywać i rozmawiać z kumplami na kanale, możesz cieszyć się niezawodną jakością oraz szybkością przekazywanych informacji.

TS3.black oferuje dla zespołów:

  • Własną strefę
  • Nielimitowaną ilość użytkowych kanałów
  • Opiekę jednego z administratorów
  • Reklamę na fanpage’u oraz grupie TS3.black
  • Bot muzyczny dla większych drużyn

W zamian administracja serwera oczekuje od drużyn: aktywnego korzystania z wyznaczonej strefy oraz oznaczania TS3.black w postach na własnych fanpage’ach.

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem własnego kanału na serwerze TS3, wystarczy, że zgłosisz się w wiadomości prywatnej na fanpage TS3.black i wyrazisz chęć podjęcia współpracy.

Źródło: TS3.black


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.