vevax team

Ostatnie wyniki VEVax Team

VEVax Team zaliczył świetny bilans spotkań w ostatnich kilku dniach

VEVax Team może być dumny ze swoich ostatnich poczynań w turniejach. Utrzymują świetny bilans w spotkaniach i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić.

Mecz przeciwko drużynie Amarena Gaming w turnieju Yerbamate zakończył się wynikiem 16:13. Pozwoliło to zakwalifikować się reprezentantom VEVax do fazy play-off. W swojej grupie wygrali wszystkie spotkania nie ponosząc żadnej porażki. Czy zespół ten zdominuje rozgrywki również na kolejnym etapie?

Wyniki w turnieju PNL4

VEVax Team można obserwować również w turnieju PNL4. W ostatnim spotkaniu przeciwko VinictiV musieli podzielić się punktami ze swoimi przeciwnikami. Spotkanie było bardzo wyrównane, a na jednej z map doszło do dogrywki. Wyniki starcia: Nuke – 16:14, Mirage – 15:19.

Źródło: VEVax Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.