Partnerzy

Portal Syclik.pl nie mógłby funkcjonować bez naszych partnerów, którzy wspierają naszą inicjatywę. Poniżej prezentujemy wszystkie projekty esportowe, które zdecydowały się nam zaufać. Lista jest aktualizowana na bieżąco.

ingaming

Ingaming to blog przeznaczony dla graczy esportowych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o środowisku w którym funkcjonują. Swoimi wpisami porusza głównie tematy z zakresu: gier, esportu, ekonomii i psychologii. Jeżeli chcesz poczytać ciekawe teksty, poznać tok rozumowania innych graczy, a może samemu przygotować własny wpis, to ta strona jest właśnie dla Ciebie!

kdv gamingKDV Gaming – to organizacja esportowa, która posiada dywizje różnych gier komputerowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Słupsku, to w jej szeregach można znaleźć zawodników ze wszystkich stron Polski. KDV czynnie wspiera inicjatywę klas esportowych oraz bierze czynny udział w organizacji wielu wydarzeń esportowych. Niedawno organizacja stała się stowarzyszeniem, dzięki czemu uzyskała osobowość prawną.

existfear

ExistFear to zespół CS:GO utworzony 15 marca 2017 roku. Założycielami pierwszego składu były trzy osoby, które znały się z jednej klasy: Wojtek RAKuś Gackowski, Paweł Birut Boruta i Cyprian Gaara Hałas. Projekt początkowo nie zakładał dalszego rozwoju w kierunku turniejów oraz międzynarodowych rozgrywek, jednak z czasem, gdy w zespole ostał się tylko pierwszy z wymienionych twórców ExistFear, drużyna zdecydowała się rozwinąć swoje esportowe skrzydła.team vonTeam VoN jest organizacją powstałą na terenie województwa Mazowieckiego w miejscowości Ostrołęka. Osoby zarządzające projektem starają się dbać o dobre warunki dla swoich graczy oraz budować zespół, który będzie dobrze funkcjonował na wszystkich płaszczyznach.

prime4teamPrime4Team to drużyna CS:GO, której początki sięgają roku 2017. Obecnie zespół stara się zaistnieć na scenie esportowej, w czym mają mu pomóc kolejne partnerstwa oraz ciągły rozwój zawodników reprezentujących barwy P4T.

 panica gamingPanica Gaming jest amatorskim zespołem CS:GO, który z przerwami, istnieje od 2017 roku. Obecnie skupia się na zdobywaniu cennego doświadczenia w turniejach online.

BLADE CSGO CUP to liga, która zajmuje się organizowaniem klasycznych turniejów dla polskiej społeczności CS:GO. Obecnie pracują nad drugą edycją cupa.

polteamPOLteam to nowo powstała polska organizacja esportowa mająca na celu promowanie idei sportów elektronicznych. Powstała w listopadzie 2017 r. z inicjatywy byłego pół-profesjonalnego gracza Call of Duty 4. W swoich szeregach posiada drużynę Counter Strike: Global Offensive.

golden eleagueGolden E-League to liga, która zajmuje się organizacją różnorodnych turniejów w grze Counter-Strike: Global Offensive.

irbis esports

Irbis Esports jest polską organizacją esportową, która na chwilę obecną posiada dwie dywizje CS:GO: Silver oraz Gold.

black realityBlack Reality, to polska organizacja e-sporotwa, która powstała 28 września 2015 roku. W głównej mierze skupia się na rozwoju dywizji Counter Strike: Global Offensive, by w jakimś stopniu zaistnieć na krajowym podwórku. Od dobrych pięciu miesięcy organizuje regularne turnieje w FIFĘ 18 na PC.

Black Reality Gaming jest otwarte na wszelkie rodzaje współpracy w myśl zasady: Im NAS więcej, tym lepiej!

edg esportEDG.ESport to organizacja e-sportowa założona przez kilku znajomych. Ich pasją jest Counter Strike: Global Offensive. Są otwarci na wszelką współpracę i chętnie działają z nowymi graczami. Celem Epic Dude Gamers jest zabłyśnięcie na polskiej scenie CS:GO.

space e-sport tournamentSpace E-Sport Tournament – jest organizacją internetową działającą od października 2017 roku. Zajmuje się tworzeniem oraz prowadzeniem turniejów e-sportowych w sieci. Cały czas z powodzeniem zyskuje nowych partnerów a także współpracowników. Mają za sobą już parę turniejów, ale jak sami twierdzą pomysłów im nie brakuje.
gamers arenaGamersArena to nowo powstała liga, skierowana ku młodym graczom. Ma ona na celu pomóc pretendentom pokonywać pierwsze kroki w swojej karierze e-sportowej. Swoim kandydatom zapewnia łatwiejszą drogę, do zaistnienia na polskiej, jak i międzynarodowej scenie e-sportowej.dark smileDarkSmile to zespół złożony z młodych ludzi, którzy są głodni sukcesów. Drużyna ciężką pracą, zamierza osiągnąć najwyższe esportowe szczyty. Wszyscy gracze reprezentujący DarkSmile, to osoby, które kochają to co robią i wierzą w to, że spełnią swoje marzenia.3lo gaming3LO Gaming – organizacja założona 10 Kwietnia 2017. Zajmuje się takimi grami jak: CS:GO oraz League of Legends.blade team

BladeTeam – pół amatorska drużyna esportowa, której głównym celem jest wspieranie i kreowanie przyszłych gwiazd sceny CS:GO. Innowacja i zaangażowanie w realizacje celu, to priorytety Blade Team!

toha esports

TOHA eSports – nazwa tej drużyny wywodzi się z języka malgaskiego i dosłownym tłumaczeniu oznacza „zdobycz”. Celem zespołu jest zapewnienie młodym graczom rozwoju oraz dobrej zabawy. Oprócz tego, zawodnicy TOHA chcieliby skupić wokół siebie dobrze współpracującą społeczność, która pomoże im tworzyć polski esport.

dragon-polskaDragon-Polska – to początkująca organizacja e-sportową, która wkracza powoli na scenę. W składach jej dywizji można znaleźć zespoły takich gier jak: CS:GO, LoL oraz WoT.

fused team

Fused Team – organizacja powstała na początku 2016 roku. Jej założycielem jest Patryk PatroX Kieś. Początkowo był to amatorski skład który grał tylko faceity/matchmakingi. Od 2017 roku zaczął osiągać pierwsze osiągnięcia.

red-eaglesRed-Eagles – to amatorska drużyna skupiająca się na grze w Counter-Strike: Global Offensive. Jej zawodnicy podchodzą do gry z pasją. Mierzą wysoko i wierzą, że ciężką pracą osiągną wszystko.

emperoresport

EMPEROR esport – jest organizacją zrzeszająca entuzjastów sportów elektronicznych. Wspiera utalentowanych zawodników oraz drużyny w rozwijaniu ich umiejętności.

eagle shotEagleShot – to półprofesjonalna organizacja e-sportowa zajmująca się grą w Counter-Strike’a. Działa od 14 lutego 2018 r. Ich główna drużyna składa się z utalentowanych graczy.

devil warriors

Devil Warriors – nowo powstała organizacja esportową. Posiada dywizje: CS:GO, LoL, RL, FIFA 18 oraz Fortnite.2easy esports2Easy Esports – drużyna esportowa, która skupia się na grze: Counter-Strike: Global Offensive. Projekt ten bierze udział w różnych turniejach oraz ligach CS:GO, a także sam organizuje własne rozgrywki.

touchggTouchGG – organizacja powstała w październiku 2017 roku. Zajmuje się wyłącznie grą w CS:GO.

fire e-sportFire E-Sport – to amatorska organizacja, która istnieje od 25 grudnia 2017 roku. Chce się rozwijać i sumienną pracą osiągnąć sukces.

yns esportsYNS Esports – to organizacja esportowa powstała 15 lutego 2018 roku. Wszystko zaczęło się od tego, że pewna grupa znajomych zdecydowała się razem grać w gry. Po jakimś czasie, młodzi, ambitni ludzie postanowili zrobić coś więcej w tym kierunku i rozwijać swoją pasję, jaką jest gaming. Założyli oni YNS Esports, organizację zajmującą się przede wszystkim CS:GO! YNS cechuje przede wszystkim pasja. Cały projekt jest robiony z pasji.

thunder gamersThunder Gamers – początkująca organizacja, która posiada dwie dywizje: CS:GO i Fortnite. W przyszłości pojawi się trzecia dywizja LoL-a. Na chwilę obecną posiada dwóch odpowiedzialnych menedżerów. Organizacja stara się zapewnić graczom wszystko czego potrzebują.

bangersBangers – organizacja zmierza do zdobycia jak najwyższych osiągnięć w grze CS:GO. Założona 01.06.2018 r. Zawodnicy reprezentujący gaming są młodzi i głodni poznawania nowych zagrywek i poprawiania swoich umiejętności w grze.black wolves

Black’Wolves ESports zostało założone we wrześniu 2017 roku, przez Krzyśka ChriseQ Dremo. W tym momencie skupia 11 utalentowanych graczy w 2 dywizjach, Fortnite oraz CS:GO.hellfireHellfire Gaming jest zespołem trzech osób, które postawiły sobie cel. Promować młodych i perspektywicznych zawodników z różnych gier competitive. Udało im się zwerbować skład League of Legends, który już może poszczycić się zakwalifikowaniem do Pucharu Polski 2018.existence gamingExistence Gaming – organizacja założona 2 lata temu pod nazwą Team Aversen. Początkowo tworzona dla zabawy. Z czasem jednak wszystko się zmieniło. Obecnie stawia na rywalizację w grach esportowych.equinox teameQuinoxTeam to polska organizacja e-sportowa , która powstała 19 września 2017 roku. W głównej mierze skupia się na grze Counter Strike: Global Offensive, gdzie jej drużyna coraz prężniej się rozwija. W przyszłości zamierza powiększyć projekt o dywizje w innych grach.

akademy skillsAKademySkills – Półprofesjonalna drużyna e-sportowa, grająca na scenie Counter Strike’a od listopada 2017 roku. Dwukrotny zwycięzca Cup for Warriors I ćwierćfinalista turnieju Kattax Cup. Aktualnie organizacja skupia w swoich szeregach 5 młodych perspektywicznych zawodników z różnych stron Polski.

delusion teamDelusion Team to projekt organizacji esportowej dla drużyn ze wszystkich gałęzi gier esportowych. Głównym aspektem wyróżniającym DT na tle innych organizacji, jest fakt, iż nie ogranicza się do stworzenia mocnej, jednej drużyny, ale skupia się na wielu, które liczą się na arenie krajowej, jak i międzynarodowej wraz z całym zapleczem personalnym oraz prężnie rozwijającą się akademią. Nasz sztab składa się z młodych lecz doświadczonych osób z wieloletnim stażem.fair playFair Play – jest to inicjatywa społeczna mająca na celu rozwinąć esport do stanu profesjonalizmu, by był zauważalny przez osoby z zewnątrz, jak i firmy. Esport daje spore możliwości rozwoju, które jeszcze nie zostały poznane.dark riderssDark Riderss to niedawno reaktywowana organizacja. Obecnie posiada drużynę CS:GO, która chce osiągnąć poziom top+ i znaleźć się na wielkiej scenie polskiego e-sportu.

synepticSyneptic Esports jest dosyć nowym składem, który postawił sobie za cel zdobycie jak najlepszych osiągnięć w CS:GO. Na chwilę obecną gracze Syneptic starają się rozwijać oraz trenować aby być lepszymi zawodnikami.

polish league

Polish League jest organizatorem turniejów jak i lig CS:GO. Obecnie stawia na polską społeczność. Początkowo projekt został założony z nudów, jednak wraz z upływającym czasem, krystalizował się pomysł na dalszy jego rozwój. Właściciele zamierzają w przyszłości poszerzyć swoje działania o organizowanie turniejów międzynarodowych.polarist gaming

Polarist Gaming – jest to półprofesjonalna organizacja E-sportowa zajmująca się głównie grą w Counter-Strike’a. Powstała dnia 11 stycznia 2018, a jej założycielem jest Hubert Dabshupp Szulim. Organizacja składa się z licznej załogi, bo aż z 2 składów samych utalentowanych zawodników. W przyszłości Polarist planuje powiększyć projekt o nowe dywizje!the conceited team e-sport

The Conceited Team E-Sport – zespół CS:GO założony w 2018. Początkowo przez drużynę przewinęło się wiele graczy by ostatecznie wytworzył się główny skład. W przeciągu kilku miesięcy team zdobył już kilka osiągnięć.syx gaming

SYX Gaming – organizacja e-sportowa mająca w swych szeregach dywizję w CS:GO. SYX planuje jak najszybciej zaistnieć i pokazać się z dobrej strony na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive. Główny cel: iść do przodu, nie popełniając ponownie tych samych błędów. Pomóc mają w tym ciągłe treningi i zdobywanie jak największej popularności.