Partnerzy

Portal Syclik.pl nie mógłby funkcjonować bez naszych partnerów, którzy wspierają naszą inicjatywę. Poniżej prezentujemy wszystkie projekty esportowe, które zdecydowały się nam zaufać. Lista jest aktualizowana na bieżąco.

ingaming

Ingaming to blog przeznaczony dla graczy esportowych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o środowisku w którym funkcjonują. Swoimi wpisami porusza głównie tematy z zakresu: gier, esportu, ekonomii i psychologii. Jeżeli chcesz poczytać ciekawe teksty, poznać tok rozumowania innych graczy, a może samemu przygotować własny wpis, to ta strona jest właśnie dla Ciebie!

kdv gamingKDV Gaming – to organizacja esportowa, która posiada dywizje różnych gier komputerowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Słupsku, to w jej szeregach można znaleźć zawodników ze wszystkich stron Polski. KDV czynnie wspiera inicjatywę klas esportowych oraz bierze czynny udział w organizacji wielu wydarzeń esportowych. Niedawno organizacja stała się stowarzyszeniem, dzięki czemu uzyskała osobowość prawną.

existfear

ExistFear to zespół CS:GO utworzony 15 marca 2017 roku. Założycielami pierwszego składu były trzy osoby, które znały się z jednej klasy: Wojtek RAKuś Gackowski, Paweł Birut Boruta i Cyprian Gaara Hałas. Projekt początkowo nie zakładał dalszego rozwoju w kierunku turniejów oraz międzynarodowych rozgrywek, jednak z czasem, gdy w zespole ostał się tylko pierwszy z wymienionych twórców ExistFear, drużyna zdecydowała się rozwinąć swoje esportowe skrzydła.team vonTeam VoN jest organizacją powstałą na terenie województwa Mazowieckiego w miejscowości Ostrołęka. Osoby zarządzające projektem starają się dbać o dobre warunki dla swoich graczy oraz budować zespół, który będzie dobrze funkcjonował na wszystkich płaszczyznach.

coldblackColdBlack to amatorska drużyna esportowa, która obecnie skupia się głównie na grze Counter-Strike: Global Offensive. Zawodnicy zawieszają sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Ich głównym celem, jest osiągnięcie w przyszłości TOP10 Polski.

prime4teamPrime4Team to drużyna CS:GO, której początki sięgają roku 2017. Obecnie zespół stara się zaistnieć na scenie esportowej, w czym mają mu pomóc kolejne partnerstwa oraz ciągły rozwój zawodników reprezentujących barwy P4T.

 panica gamingPanica Gaming jest amatorskim zespołem CS:GO, który z przerwami, istnieje od 2017 roku. Obecnie skupia się na zdobywaniu cennego doświadczenia w turniejach online.

BLADE CSGO CUP to liga, która zajmuje się organizowaniem klasycznych turniejów dla polskiej społeczności CS:GO. Obecnie pracują nad drugą edycją cupa.

einbers esportsEinbers E-Sports – Amatorska drużyna CS:GO, która stawia na rozwój własnej marki w środowisku esportowym.

Varcall TeamVarcall Team, to amatorska drużyną esportowa, która skupia się przede wszystkim na grze w Counter-Strike: Global Offensive. Jednym z jej głównych celów, jest zabłyśnięcie na scenie gamingowej, wśród najlepszych drużyn nie tylko z Polski, ale i z całego świata.

polteamPOLteam to nowo powstała polska organizacja esportowa mająca na celu promowanie idei sportów elektronicznych. Powstała w listopadzie 2017 r. z inicjatywy byłego pół-profesjonalnego gracza Call of Duty 4. W swoich szeregach posiada drużynę Counter Strike: Global Offensive.

golden eleagueGolden E-League to liga, która zajmuje się organizacją różnorodnych turniejów w grze Counter-Strike: Global Offensive.

https://www.facebook.com/LegionTeameSportsLegion Esports jest polską organizacją esportową, która na chwilę obecną posiada dwie dywizje CS:GO: Silver oraz Gold.

black realityBlack Reality, to polska organizacja e-sporotwa, która powstała 28 września 2015 roku. W głównej mierze skupia się na rozwoju dywizji Counter Strike: Global Offensive, by w jakimś stopniu zaistnieć na krajowym podwórku. Od dobrych pięciu miesięcy organizuje regularne turnieje w FIFĘ 18 na PC.

Black Reality Gaming jest otwarte na wszelkie rodzaje współpracy w myśl zasady: Im NAS więcej, tym lepiej!

Epic Dude Gamers to drużyna e-sportowa założona przez kilku znajomych. Ich pasją jest Counter Strike: Global Offensive. Są otwarci na wszelką współpracę i chętnie działają z nowymi graczami. Celem Epic Dude Gamers jest zabłyśnięcie na polskiej scenie CS:GO.

space e-sport tournamentSpace E-Sport Tournament – jest organizacją internetową działającą od października 2017 roku. Zajmuje się tworzeniem oraz prowadzeniem turniejów e-sportowych w sieci. Cały czas z powodzeniem zyskuje nowych partnerów a także współpracowników. Mają za sobą już parę turniejów, ale jak sami twierdzą pomysłów im nie brakuje.
goslesGosles powstało na początku 2018 roku. Głównymi założycielami organizacji są: Maciej Urbaniak i Jakub Mrozek. Obecnie ich drużyna CS:GO gra na topowym poziomie – chce jednak dotrzeć jeszcze wyżej. Wszystkie sparingi lub turnieje rozgrywane przez zespół, pozawalają mu zdobyć cenne doświadczenie, które ma przełożyć się w przyszłości na osiągnięcia.

gamers arenaGamersArena to nowo powstała liga, skierowana ku młodym graczom. Ma ona na celu pomóc pretendentom pokonywać pierwsze kroki w swojej karierze e-sportowej. Swoim kandydatom zapewnia łatwiejszą drogę, do zaistnienia na polskiej, jak i międzynarodowej scenie e-sportowej.

4beginning4Beginning jest młodą drużyną głównie zajmującą się grą Counter-Strike: Global Offensive. Założycielami są: Radosław Radixco Błoński oraz Maciej Rombix Biały. 4B jest bardzo ambitną drużyną, która została założona 4 stycznia 2018 roku. Jej celem jest wygrywanie licznych turniejów online oraz w późniejszym czasie, także turniejów lanowych. Serdecznie zapraszamy do śledzenia ich postępów w e-sporcie.

counter side e-sportsCounter Side e-Sports to projekt mniejszej organizacji/klanu, powstały pod koniec 2015 roku. Początkowo jej trzon tworzyli gracze Counter-Strike’a oraz Call Of Duty. W ostatnich latach przez CSide przewinęło się wielu ludzi, jednak sztab zarządzający – od końca 2016 roku, pozostał w niezmiennej formie po dziś dzień. Dzięki doświadczeniu zebranym przez trzy lata działania, organizacja zaczyna otwierać się na coraz bardziej poważne oferty, jak i współprace. Jej planem na rozwój jest jak najefektywniejsze dawanie szansy młodym graczom w różnych esportowych grach.dark smileDarkSmile to zespół złożony z młodych ludzi, którzy są głodni sukcesów. Drużyna ciężką pracą, zamierza osiągnąć najwyższe esportowe szczyty. Wszyscy gracze reprezentujący DarkSmile, to osoby, które kochają to co robią i wierzą w to, że spełnią swoje marzenia.

Ventus E-Sports jest amatorską organizacją e-sportową, która skupia się na grze: Counter-Strike: Global Offensive. Cały czas stara się rozwijać i z dnia na dzień powiększa swoje grono fanów. Jej celem jest osiągnięcie w przyszłości top 10 Polski.

the conceited team e-sportThe Conceited Team E-Sport – zespół CS:GO założony w 2018. Początkowo przez drużynę przewinęło się wiele graczy by ostatecznie wytworzył się główny skład. W przeciągu kilku miesięcy team zdobył już kilka osiągnięć.3lo gaming3LO Gaming – organizacja założona 10 Kwietnia 2017. Zajmuje się takimi grami jak: CS:GO oraz League of Legends.blade team

BladeTeam – pół amatorska drużyna esportowa, której głównym celem jest wspieranie i kreowanie przyszłych gwiazd sceny CS:GO. Innowacja i zaangażowanie w realizacje celu, to priorytety Blade Team!

toha esportsTOHA eSports – nazwa tej drużyny wywodzi się z języka malgaskiego i dosłownym tłumaczeniu oznacza „zdobycz”. Celem zespołu jest zapewnienie młodym graczom rozwoju oraz dobrej zabawy. Oprócz tego, zawodnicy TOHA chcieliby skupić wokół siebie dobrze współpracującą społeczność, która pomoże im tworzyć polski esport.

dragon-polskaDragon-Polska – to początkująca organizacja e-sportową, która wkracza powoli na scenę. W składach jej dywizji można znaleźć zespoły takich gier jak: CS:GO, LoL oraz WoT.

fused team

Fused Team – organizacja powstała na początku 2016 roku. Jej założycielem jest Patryk PatroX Kieś. Początkowo był to amatorski skład który grał tylko faceity/matchmakingi. Od 2017 roku zaczął osiągać pierwsze osiągnięcia.

red-eaglesRed-Eagles – to amatorska drużyna skupiająca się na grze w Counter-Strike: Global Offensive. Jej zawodnicy podchodzą do gry z pasją. Mierzą wysoko i wierzą, że ciężką pracą osiągną wszystko.

emperoresport

EMPEROResport – jest organizacją zrzeszająca entuzjastów sportów elektronicznych. Wspiera utalentowanych zawodników oraz drużyny w rozwijaniu ich umiejętności.

eagle shotEagleShot – to półprofesjonalna organizacja e-sportowa zajmująca się grą w Counter-Strike’a. Działa od 14 lutego 2018 r. Ich główna drużyna składa się z utalentowanych graczy.

devil warriorsDevil Warriors – nowo powstała organizacja esportową. Posiada dywizje: CS:GO, LoL, RL, FIFA 18 oraz Fortnite.2easy esports2Easy Esports – drużyna esportowa, która skupia się na grze: Counter-Strike: Global Offensive. Projekt ten bierze udział w różnych turniejach oraz ligach CS:GO, a także sam organizuje własne rozgrywki.

touchggTouchGG – organizacja powstała w październiku 2017 roku. Zajmuje się wyłącznie grą w CS:GO.

fire e-sportFire E-Sport – to amatorska organizacja, która istnieje od 25 grudnia 2017 roku. Chce się rozwijać i sumienną pracą osiągnąć sukces.

yns esportsYNS Esports – to organizacja esportowa powstała 15 lutego 2018 roku. Wszystko zaczęło się od tego, że pewna grupa znajomych zdecydowała się razem grać w gry. Po jakimś czasie, młodzi, ambitni ludzie postanowili zrobić coś więcej w tym kierunku i rozwijać swoją pasję, jaką jest gaming. Założyli oni YNS Esports, organizację zajmującą się przede wszystkim CS:GO! YNS cechuje przede wszystkim pasja. Cały projekt jest robiony z pasji.

thunder gamersThunder Gamers – początkująca organizacja, która posiada dwie dywizje: CS:GO i Fortnite. W przyszłości pojawi się trzecia dywizja LoL-a. Na chwilę obecną posiada dwóch odpowiedzialnych menedżerów. Organizacja stara się zapewnić graczom wszystko czego potrzebują.