Partnerzy

Portal Syclik.pl nie mógłby funkcjonować bez naszych partnerów, którzy wspierają naszą inicjatywę. Poniżej prezentujemy wszystkie projekty esportowe, które zdecydowały się nam zaufać. Lista jest aktualizowana na bieżąco.

ingaming

Ingaming to blog przeznaczony dla graczy esportowych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o środowisku w którym funkcjonują. Swoimi wpisami porusza głównie tematy z zakresu: gier, esportu, ekonomii i psychologii. Jeżeli chcesz poczytać ciekawe teksty, poznać tok rozumowania innych graczy, a może samemu przygotować własny wpis, to ta strona jest właśnie dla Ciebie!

kdv gamingKDV Gaming – to organizacja esportowa, która posiada dywizje różnych gier komputerowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Słupsku, to w jej szeregach można znaleźć zawodników ze wszystkich stron Polski. KDV czynnie wspiera inicjatywę klas esportowych oraz bierze czynny udział w organizacji wielu wydarzeń esportowych. Niedawno organizacja stała się stowarzyszeniem, dzięki czemu uzyskała osobowość prawną.

existfear

ExistFear to zespół CS:GO utworzony 15 marca 2017 roku. Założycielami pierwszego składu były trzy osoby, które znały się z jednej klasy: Wojtek RAKuś Gackowski, Paweł Birut Boruta i Cyprian Gaara Hałas. Projekt początkowo nie zakładał dalszego rozwoju w kierunku turniejów oraz międzynarodowych rozgrywek, jednak z czasem, gdy w zespole ostał się tylko pierwszy z wymienionych twórców ExistFear, drużyna zdecydowała się rozwinąć swoje esportowe skrzydła.team vonTeam VoN jest organizacją powstałą na terenie województwa Mazowieckiego w miejscowości Ostrołęka. Osoby zarządzające projektem starają się dbać o dobre warunki dla swoich graczy oraz budować zespół, który będzie dobrze funkcjonował na wszystkich płaszczyznach.

prime4teamPrime4Team to drużyna CS:GO, której początki sięgają roku 2017. Obecnie zespół stara się zaistnieć na scenie esportowej, w czym mają mu pomóc kolejne partnerstwa oraz ciągły rozwój zawodników reprezentujących barwy P4T.

polteam

POLteam to nowo powstała polska organizacja esportowa mająca na celu promowanie idei sportów elektronicznych. Powstała w listopadzie 2017 r. z inicjatywy byłego pół-profesjonalnego gracza Call of Duty 4. W swoich szeregach posiada drużynę Counter Strike: Global Offensive.irbis esportsIrbis Esports jest polską organizacją esportową, która na chwilę obecną posiada dwie dywizje CS:GO: Silver oraz Gold.black realityBlack Reality, to polska organizacja e-sporotwa, która powstała 28 września 2015 roku. W głównej mierze skupia się na rozwoju dywizji Counter Strike: Global Offensive, by w jakimś stopniu zaistnieć na krajowym podwórku. Od dobrych pięciu miesięcy organizuje regularne turnieje w FIFĘ 18 na PC.

Black Reality Gaming jest otwarte na wszelkie rodzaje współpracy w myśl zasady: Im NAS więcej, tym lepiej!space e-sport tournamentSpace E-Sport Tournament – jest organizacją internetową działającą od października 2017 roku. Zajmuje się tworzeniem oraz prowadzeniem turniejów e-sportowych w sieci. Cały czas z powodzeniem zyskuje nowych partnerów a także współpracowników. Mają za sobą już parę turniejów, ale jak sami twierdzą pomysłów im nie brakuje.
3lo gaming3LO Gaming – organizacja założona 10 Kwietnia 2017. Zajmuje się takimi grami jak: CS:GO oraz League of Legends.

toha esports

TOHA eSports – nazwa tej drużyny wywodzi się z języka malgaskiego i dosłownym tłumaczeniu oznacza „zdobycz”. Celem zespołu jest zapewnienie młodym graczom rozwoju oraz dobrej zabawy. Oprócz tego, zawodnicy TOHA chcieliby skupić wokół siebie dobrze współpracującą społeczność, która pomoże im tworzyć polski esport.dragon e-sportsDragon E-Sports – to początkująca organizacja e-sportową, która wkracza powoli na scenę. W składach jej dywizji można znaleźć zespoły takich gier jak: CS:GO, LoL oraz WoT.

fused team

Fused Team – organizacja powstała na początku 2016 roku. Jej założycielem jest Patryk PatroX Kieś. Początkowo był to amatorski skład który grał tylko faceity/matchmakingi. Od 2017 roku zaczął osiągać pierwsze osiągnięcia.

devil warriors

Devil Warriors – nowo powstała organizacja esportową. Posiada dywizje: CS:GO, LoL, RL, FIFA 18 oraz Fortnite.2easy esports2Easy Esports to organizacja e-sportowa, która skupia się na grach: Counter-Strike: Global Offensive oraz Fortnite. Projekt ten bierze udział w różnych turniejach oraz ligach, a także sam organizuje własne rozgrywki.akademy skillsAKademySkills – Półprofesjonalna drużyna e-sportowa, grająca na scenie Counter Strike’a od listopada 2017 roku. Dwukrotny zwycięzca Cup for Warriors I ćwierćfinalista turnieju Kattax Cup. Aktualnie organizacja skupia w swoich szeregach 5 młodych perspektywicznych zawodników z różnych stron Polski.syneptic esportsSyneptic Esports jest dosyć nowym składem, który postawił sobie za cel zdobycie jak najlepszych osiągnięć w CS:GO. Na chwilę obecną gracze Syneptic starają się rozwijać oraz trenować aby być lepszymi zawodnikami.polarist gamingPolarist Gaming – jest to półprofesjonalna organizacja E-sportowa zajmująca się głównie grą w Counter-Strike’a. Powstała dnia 11 stycznia 2018, a jej założycielem jest Hubert Dabshupp Szulim. Organizacja składa się z licznej załogi, bo aż z 2 składów samych utalentowanych zawodników. W przyszłości Polarist planuje powiększyć projekt o nowe dywizje!syx gamingSYX Gaming – organizacja e-sportowa mająca w swych szeregach dywizję w CS:GO. SYX planuje jak najszybciej zaistnieć i pokazać się z dobrej strony na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive. Główny cel: iść do przodu, nie popełniając ponownie tych samych błędów. Pomóc mają w tym ciągłe treningi i zdobywanie jak największej popularności.

e-sport league

E-sport League to projekt zajmujący się organizacją lig oraz turniejów dla społeczności CS:GO.  Osoby za niego odpowiedzialne, chcą dążyć do profesjonalizmu i ciągłego rozwoju.

hippo e-sportHippo E-Sport – organizacja założona w 2016 roku przez troje zawodników. Chcieli oni rozwinąć się w esporcie więc założyli team. Początkowa nazwa brzmiała mało profesjonalnie – Naleśniczki PL, aczkolwiek po długich dyskusjach, nazwa została zmieniona na Nationale Masters Gaming. Ostatnimi czasy po raz drugi nazwa została zmieniona, tym razem na obecną – Hippo E-Sport.ezzz esportsEZZZ Esports ma już rok. Na początku team miał być tylko dla zabawy i wspólnego grania z kolegami. Z czasem zawodników naszła ochota na coś więcej – stąd pomysł na organizację e-sportową. Na razie w szeregach EZZZ znajduje się dywizja gry mobilnej Standoff 2. W planach jest pozyskanie zespołu Fortnite’a.

strike zone

StrikeZone Gaming oraz jego pod drużyny są przykładem zrzeszenia się młodych i utalentowanych graczy posiadających marzenia, by zaistnieć na scenie e-sportowej. Gracze StrikeZone liczą na to, że kiedyś zagrają na najwyższym szczeblu e-sportowym.

kbn esports

KBN Esports to amatorska drużyna esportowa, która ma za sobą już małe zwycięstwa. Jednak zawodnicy liczą na o wiele więcej i starają się poprawiać i doskonalić swoje umiejętności. Obecnie KBN posiada dwie dywizje CS:GO.VinictiVVinictiV – wcześniej NextGamers, to organizacja, która powstała 17 kwietnia 2018 roku. Założył ją Przemysław HACOR Mędrek. Obecnie pełni on funkcję menedżera drużyny. VinictiV posiada 4 dywizje i planuje pozyskać kolejne.evolutionEvolutionGG to amatorska drużyna esportowa, która ma za sobą już małe zwycięstwa, ale ciągle stara się poprawiać i doskonalić swoje umiejętności pod względem indywidualnym oraz taktycznym. Została założona dnia 7 maja 2018 roku. Obecnie posiada dywizję tylko w grze Counter-Strike: Global Offensive, ale w przyszłości ma zamiar otworzyć dywizję w grze Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege.stork esportStork Esport jest to niedawno powstała drużyna E-Sportowa. Ma duży potencjał i chęci. Posiada jeden mocny i ambitny skład. W przyszłości chce osiągnąć duży sukces.

telter teamTelter Team – drużyna ta została założona przez twórcę Telter Studio, czyli Janusza Marszałka. Za datę utworzenia Telter Teamu uznaje się datę założenia fanpage’a, która przypada na 12.09.2017 roku. Od tamtego czasu skład się zmienił kilkukrotnie, ale chyba na dobre – co widać po rezultatach.

resolution gamingResolution Gaming to profesjonalna organizacja esportowa pochodząca z polski, która posiada drużyny w takich grach jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends oraz Fortnite. Organizacja została założona 19 czerwca 2018 roku. Pomimo krótkiej daty istnienia gamingu, jego zawodnicy cały czas się rozwijają i udoskonalają swoją grę, co można zauważyć po wynikach. Główny cel Resolution to intensywny rozwój.
good teamGood Team – drużyna e-sportowa prowadzącą swój wkład w grach mobilnych. Założona 15 lipca 2018 roku.
in10sive gamingIN10SIVE GAMING to amatorska organizacja e-sportowa powstała 6 kwietnia 2018 roku. Założył ją Michał c0lumbuz Nosal. Aktualnie posiada dywizję CS:GO, lecz jest też otwarta na wspieranie innych e-sportowych tytułów.ts3 blackTS3.black – Publiczny serwer TeamSpeak, który został stworzony 20 sierpnia, 2017 roku. Projekt wyróżnia się różnorodnością i ilością eventów oraz zabaw na tle innych serwerów.artifact esportArtifact Esport – organizacja esportowa założona 2 lutego 2018 roku. Jej drużyna bardzo prężnie się rozwija i posiada coraz większe grono fanów.Ufox Gaming jest to polska organizacja esportowa, która ma zamiar zaistnieć na krajowej oraz międzynarodowej scenie. W głównej mierze zajmuje się dywizją w grze Counter-Strike: Global Offensive, jednak planuje poszerzyć swoją działalność o inne gry.

team nolfTeam NOLF – organizacja skupiającą się głównie na Counter Strike’u. Została założona 16.06.2018 r. Przede wszystkim chcemy pokazać wszystkim dobrego kantera i grać w przyszłości na profesjonalnej scenie esportowej.mvx e-sportMVX E-Sport jest młodą, ambitną drużyną, która dąży do celu aby wygrać jeden z większych turniejów. Aktualnie skupia się na tych mniejszych.fire esportFire E-Sport – to amatorska organizacja, która istnieje od 25 grudnia 2017 roku. Chce się rozwijać i sumienną pracą osiągnąć sukces.white warriorsWhite Warriors zostało założone w maju ubiegłego roku. OD tego czasu dużo się zmieniło. Aktualnie organizacja ma zamiar znów zabłysnąć i pokazać na co stać wikingów!

bless gg

Bless.gg – drużyna tylko z jednym składem – Counter-Strike: Global Offensive. Jej pierwszym celem jest podbicie polskiego podziemia cs-owego. Potem chce być już tylko wyżej. Zespół istnieje od listopada 2017. Przez te wszystkie miesiące funkcjonowania teamu, nastąpiła tylko jedna zmiana w składzie.

night huntersNight Hunters to młoda drużyna CS:GO która powstała na przełomie 2017 roku a jej założycielem jest Daniel HaykeNN Pietrowski.

expl4inedExpl4ined – Organizacja powstała 19 marca 2018 r. Jej celem jest wzbicie się jak najwyżej w świecie e-sportu.wild deerWild Deer – młoda, amatorska drużyna E-sportowa, która została założona 4 lutego 2018 roku. W przyszłości chce wygrać większego lana.moy gamingMoY-Gaming jest nową organizacją, nastawioną na rozwój. Wraz ze swoimi zawodnikami stara się być jak jedna wielka rodzina.vevax teamVEVax Team – drużyna założona w sierpniu 2018 roku. Posiada bardzo dobrą dywizję CS:GO i stara dążyć się do profesjonalizmu.team ltkTeam LTK – drużyna która działa od lipca 2018 roku. Poza głównym składem posiada również Akademię. LTK zajmuje się również organizacją turniejów.

myfifaMYFIFA.PL to projekt e-sportowy, który powstał  14 kwietnia 2014 roku. Zajmuje się regularną organizacją lig oraz turniejów on-line dla społeczności gry FIFA. Całe rozgrywki odbywają się na w pełni zautomatyzowanym systemie. Na jego podstawie prowadzony jest system punktowo rankingowy. Osoby za niego odpowiedzialne, dążą do profesjonalizmu i ciągłego rozwoju. Główny cel platformy, to intensywny rozwój. Jeżeli chcesz, lubisz, pograć online w turniejach FIFA to ta strona jest dla Ciebie!

claw gamingClaw Gaming to amatorska organizacja zrzeszająca graczy, którzy mają aspiracje do osiągnięcia czegoś więcej.team unbearableTeam un.BEAR.able – organizacja e-sportowa założona w 2016 przez kilku przyjaciół, którzy mają wspólne ambicje osiągnąć wysoki poziom w e-sporcie.almost famous e-sportsAlmost Famous e-Sports – założycielem jak i pomysłodawcą organizacji jest Gracjan Witas. Był to jego pomysł aby utworzyć nową drużynę, która za kilka lat będzie w stanie walczyć z najlepszymi. Drużyna powstała w 2017 roku na przełomie września oraz października.

ra warriorsRa Warriors – organizacja która istnieje już ponad rok na polskim podwórku. Posiada na chwilę obecną skład CS:GO, który z dnia na dzień się rozwija. Ekipa ciężko trenuje by wejść na podium każdego turnieju, w którym bierze udział. Z czasem Ra Warriors ma zamiar rozszerzyć organizację o parę innych gier.

dark slayersDarkSlayers.gg – grupa rozrzucona po całej Polsce, która przy świetnej zabawie chce coś osiągnąć. Projekt skupia się głównie na grze Counter-Strike: Global Offensive, gdzie markę DarkSlayers.gg reprezentuje zespół Black.

ggesportsGGesports – organizacja esportowa, która posiada dywizję CS:GO. Drużyna powstała 20 lipca 2018 roku. Założycielem jest Łukasz Łukii Sitkowski. Zespół posiada 6 młodych i ambitnych zawodników i bardzo doświadczonego trenera oraz analityka.

lucky shoters

Lucky Shoters – drużyna, która ma przed sobą wielkie oczekiwania. Zawodnicy pragną je spełnić w niedalekiej przyszłości.

erydan esportsErydan Esports – organizacja założona 12 grudnia 2017 roku. Z początku jako amatorska drużyna Erydan Team mająca na celu wspólne granie 4fun. Po około 6 miesiącach weszła na bardziej profesjonalną arenę, żeby po czasie całkowicie zmienić styl działania.

Obecnie posiada 3 drużyny reprezentujące nasze barwy w turniejach CS:GO, oraz mamy zamiar tworzyć kolejne dywizje z innych gier. Poza tym skupia się na organizowaniu turniejów online na profesjonalnym poziomie oraz wspomaganiu amatorskich drużyn, czy innych różnego typu projektów esportowych.

team_44Team_44 to drużyna, która powstała z myślą o polskiej scenie esportu. Chce rozwijać talenty graczy, żeby ci w ostateczności, odnosili sukcesy na arenie międzynarodowej.

force one e-sportForceOne E-Sport – Organizacja powstała w październiku 2018 roku. Force One obecnie stara się zaistnieć na scenie e-sportowej. Posiada zespoły w grach: CS:GO, LoL oraz Zula. W przyszłości chce otworzyć także dywizję Fortnite. Założycielami organizacji są: Mateusz PLAYSU Polko oraz Jakub Flike Kurek.

silence esportsSilence esports, jako drużyna istnieje od 20 styczna 2014. Początkowo tylko w grze Counter-Strike 1.6. Od 2017 zawodnicy Silence rozpoczęli przygodę w CS:GO, gdzie w maju udało nam się wygrać ligę A.M CS:GO.

Od września 2018 roku organizacja zaczęła realizować plany odnośnie kilku innych dywizji. Tak powstała akademia CS:GO pod nazwą Silence eSports Black oraz trochę później również dywizja League of Legends.

clan impeCLAN IMPE wraca po ogromnych zmianach w drużynie. Są to młodzi i utalentowani zawodnicy CS:GO którzy w najbliższym czasie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

team fiveTeam Five – Łukasz MxN Sobek wraz z pomocą Szymona sMk Marcinkiewicza założyli organizację Team Five. Jest ona przeznaczona dla młodych i utalentowanych graczy. Team Five na razie drużynę w grze Counter Strike: Global Offensive. W przyszłości planowane są dywizje: Fortinie oraz Rainbow Six Siege.

vesa teamVesa Team – organizacją esportowa, która za cel postawiła sobie prężny rozwój, by być w przyszłości najlepszą drużyną w Polsce.

side warriorsSideWarriors E-Sport to organizacja posiadająca drużynę CS:GO oraz Fortnite. Wkłada dużo pracy we własny rozwój. Liczy na to, że kiedyś wejdzie na poziom międzynarodowy.

amarena gamingAmarena Gaming to projekt, który ma na celu zainwestowanie w młodych, utalentowanych graczy, którzy jeszcze nie zaistnieli na polskiej scenie. Organizacja finansuje wyjazdy na turnieje lanowe, a także oferuje comiesięczne wynagrodzenie.