dragon polska

Pierwszy sezon Dragon League zakończony

Zakończył się pierwszy sezon Dragon League – turnieju CS:GO od Dragon-Polska.

Zakończył się pierwszy sezon Dragon League, którego organizatorem było Dragon-Polska. Pierwsze miejsce zajęła drużyna KBN Esports, zdobywając łącznie 25 punktów w tabeli. Zespół ten zgarnął także 100 zł, które było przeznaczone dla zwycięzcy ligi.

Jak na razie nie wiadomo nic na temat drugiego sezonu. Dragon-Polska dość mocno zastanawia się czy w ogóle podjąć się tego zadania. Wszystko przez fakt, że na ostatnią kolejkę, ostały się w lidze tylko cztery zespoły, co oczywiście rodzi pytania odnośnie potrzeb tworzenia kolejnych rozgrywek opartych na tym formacie.

Klasyfikacja końcowa pierwszego sezonu Dragon League:

  1. KBN Esports – 25 pkt
  2. KBN Esports Black – 23 pkt
  3. Dragon-Polska – 21 pkt
  4. Averse E-sports – 18 pkt

Źródło: Dragon-Polska


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.