kdv gaming

Podsumowanie występu KDV na Cracow Game Days 2018

Podsumowanie występu KDV Gaming podczas turnieju Rocket League na Cracow Game Days 2018.

Nie dawno pisaliśmy o występie KDV Gaming w  turnieju Rocket League, który był częścią większej krakowskiej imprezy Cracow Game Days 2018. W rozgrywkach wzięli udział dwaj zawodnicy wspomnianej wyżej organizacji: Grzegorz MrKret Nowacki oraz Patryk Ramzes Jasek. Jak im poszło?

W sobotnich rozgrywkach gracze KDV rozegrali dwa mecze. Pierwszy wygrali gładko, natomiast w następnym ta sama sztuka się nie udała, czego efektem była porażka. Niedziela okazała się o wiele bardziej szczęśliwa – drużyna zajęła drugie miejsce.

Jeżeli interesuje was to, co mają do powiedzenia o samych zmaganiach zawodnicy KDV Gaming oraz menedżer dywizji Rocket League, to zapraszamy was do zapoznania się z postem na fanpage’u organizacji.

Źródło: KDV Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.