polarist gaming

Polarist Gaming bez dywizji CS:GO

Polarist Gaming zostaje bez głównej dywizji CS:GO.

Polarist Gaming zakończyło współpracę z dotychczasową, główną dywizją CS:GO. Powodem rozstania była decyzja samych graczy, którzy stwierdzili, że nadeszła odpowiednia pora żeby zmienić otoczenie. Ostatnim spotkaniem w którym mogliśmy zobaczyć ten zespół pod banderą Polarist, był mecz pierwszej kolejki  KDG CUP przeciwko G-Fight.

Jedynym osiągnięciem drużyny w trakcie występów w Polarist Gaming, było drugie miejsce, zajęte podczas Touch of succes Challenge.

Były skład Polarist Gaming CS:GO

  • Patryk Owocq Żwaka
  • Michał MinionLwG Wojnar
  • Mateusz Niki Wejer
  • Jakub Kubson Kotowski
  • Adrian Efinn Stankiewicz

Koniec współpracy z jedną formacją, oznacza rozpoczęcie poszukiwań nowego zespołu. Obecnie właściciele PG poszukują pełnych piątek. Jeżeli więc czujecie się na siłach, żeby dołączyć w szeregi organizacji, to wystarczy, że zgłosicie się chociażby w wiadomości prywatnej na fanpage Polarist. Tam poznacie dokładne szczegóły dotyczące procesu rekrutacji.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.