polarist gaming

Polarist Gaming otwiera rekrutację do sekcji Fortnite

Polarist Gaming ogłasza nabór do składu Fortnite, a także rozpoczyna poszukiwania managera Fortnite’a

Polarist Gaming ogłasza kolejną już rekrutację, tym razem do gry, o której ostatnio jest naprawdę głośno – mowa oczywiście o Fortnite. Poszukiwane są trzy osoby – dwóch zawodników do zespołu oraz menedżer.

Wymagania na to drugie stanowisko nie są zbyt wygórowane. Wystarczy posiadać odpowiednią wiedzę o grze, a także umiejętność zarządzania i świadomość obowiązków jakie spoczywają na menedżerze.

W przypadku graczy sprawa wygląda trochę inaczej. Tutaj organizacja postawiła jasne warunki, które muszą być spełnione przez kandydatów. Przedstawiamy je poniżej.

Wymagania dla zawodników Polarist Gaming Fortnite:

  • K/D ratio: Min. 4
  • % Win rate: Min. 15-20
  • Liczba wygranych gier: 400

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie zgłoszeń w wiadomości prywatnej na fanpage Polarist Gaming.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.