polarist gaming

Polarist Gaming wygrywa One Force Cup

Polarist Gaming zwyciężyło w finale turnieju CS:GO One Force Cup

Polarist Gaming w finale turnieju CS:GO One Force Cup pokonało 2Easy Esports wynikiem 2:1 w mapach. Dzięki tej wygranej, zwyciężyli w całych rozgrywkach.

Przebieg finału

Pierwsza mapa bez większych problemów wpadła na konto Polarist Gaming. W drugiej przeciwnicy postawili opór, czego efektem był wynik 1:1. O wszystkim decydowało trzecie spotkanie, które mimo zaciętej walki, ostatecznie padło łupem Polarist Gaming.

Nowy menedżer

Z dodatkowych informacji, do organizacji dołączył Gabriel ŚwieDźwiedź Kłusek, który będzie pełnił rolę menedżera do spraw League of Legends oraz Fortnite’a. 

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.