polarist gaming

Polarist Gaming z drugim miejscem w Touch of succes Challenge

Polarist Gaming  zajeło drugie miejsce podczas turnieju CS:GO Touch of succes Challenge.

Można zażartować, że Polarist Gaming nie ma szczęścia do finałów rozgrywek CS:GO. Tym razem w ostatnim spotkaniu w ramach Touch of succes Challenge zespół ten zmierzył się z formacją Telter Team. Mecz zakończyły się wynikiem 2:1 dla przeciwników.

Należy tutaj jednak usprawiedliwić odrobinę Polarist Gaming. W wyniku problemów z internetem, jakich doświadczył Patryk Owocq Żwaka, drużyna była zmuszona skorzystać z zastępstwa na czas trwania finału. Stand-inem okazał się Piotr veenq Sobór – od niedawna testowany przez drużynę trener.

Polarist zajęło ostatecznie drugie miejsce w całym turnieju. Obecnie zespół rozpoczyna przygotowania do kolejnych rozgrywek.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.