polarist gaming

Polarist Gaming z meczami kwalifikacyjnymi i poszukiwaniami menedżera

Polarist Gaming zaprezentował pary meczów kwalifikacyjnych do drużyny CS:GO.  Rozpoczęte zostały także poszukiwania menedżera do dywizji Fortnite.

Polarist Gaming zaprezentował na fanpage’u pary kwalifikacji do drużyny CS:GO. Zawodnicy rozegrają mecze kontrolne, które w następstwie mają wyłonić nowych zawodników organizacji. Start meczów planowany jest na 20 sierpnia.

Pary spotkań kwalifikacyjnych do Polarist Gaming:

  • Team_BriaN vs Team_Janczi
  • Team_Cherry vs Team_EteOr
  • Team_ Dnzk vs Team_Noise
  • Team_Dream vs Team_Skarez

Poza graczami CS:GO, Polarist Gaming poszukuje osoby odpowiedzialnej, na stanowisko menedżera zespołu Fortnite. Zainteresowani powinni zgłaszać się w wiadomości prywatnej na fanpage organizacji.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.