polarist gaming

Polarist Gaming zagra w OneForce Cup

Polarist Gaming weźmie udział w OneForce Cup. Nastąpiła także zmiana w składzie CS:GO

Polarist Gaming weźmie udział w turnieju CS:GO o nazwie OneForce Cup, którego organizatorem jest OneForce E-Sport. Zespół wylądował w grupie D, gdzie przyjdzie mu się zmierzyć z takimi formacjami jak: Erydan AzuroTeam LTK Academy oraz Bobek Team.

Pierwszy mecz – przeciwko Team LTK Academy odbędzie się już w tę sobotę o godzinie 19:30.

Zmiana w zespole

Główny skład CS:GO reprezentujący barwy organizacji, zdecydował się na dokonanie jednej zmiany w swoim podstawowym line-upie. Szeregi Polarist opuścił Kacper „Dream” Krawiec. W jego miejsce do dywizji wszedł Dastin „NGL” Cywiński.

Przypominamy, że Kacper był odpowiedzialny w Polarist Gaming za przeprowadzenie naboru do akademii CS:GO. Powody jego odejścia z organizacji nie zostały podane publicznie.

Skład Polarist Gaming CS:GO:

  • Dastin NGL Cywiński
  • Marek RedJankes Jędrzejak
  • Mateusz mati Knapik
  • Mikołaj Zyprex Jędrzejak
  • Oskar Rakson Ludwiczak

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.