polarist gaming

Polarist Gaming ze zwycięstwem w turnieju

Polarist Gaming zalicza kolejne zwycięstwo w turnieju Yerbamate

Polarist Gaming wygrał swój drugi mecz w turnieju organizowanym przez Yerbamate. Tym razem zawodnicy wspomnianej formacji stawili czoła drużynie The Bulls Team. Po pełnym emocji spotkaniu, ostatecznie to gracze Polarist Gaming opuścili serwer z trzema punktami.

Świetna dyspozycja zawodników Polarist pozwoliła im sięgnąć po wygraną w kluczowych rundach, dzięki czemu mecz zakończył się wynikiem 16:13.

Kilka turniejów na raz

Przed polarnymi teraz dużo pracy, ponieważ biorą udział w aż trzech turniejach. Czy forma Polarist Gaming utrzyma się przez dłuższy okres czasu? Okaże się niebawem!

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.