polish league

Polish League z turniejem 1 na 1

Polish League startuje z zapisami do turnieju 1 na 1.

Polish League zdecydowało się na zorganizowanie pierwszego turnieju CS:GO 1 na 1. Jak na razie, rozgrywki mają funkcjonować pod nazwą Polish Meister 1v1. W turnieju mogą brać osoby z całej Polski. Wpisowe zostało ustalone na 5 zł (możliwość opłacenia poprzez Paypala lub w skinach), natomiast w puli nagród znajdzie się kwota w wysokości 200 zł oraz drobne upominki.

Ile zawodników ma wziąć udział w turnieju? Na razie dostępne są 32 sloty, więc wszystkim chętnym radzimy jednak się pospieszyć! Żeby zapisać się do rozgrywek 1 na 1, należy zgłosić się poprzez fanpage organizatora.

Źródło: Polish League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.