polish onions

Polish Onions – tworzenie drużyny CS:GO nie zawsze musi być zaplanowane

Polish Onions to kolejny przykład na to, jak zmienić „sklejkę” w team CS:GO.

I oczywiście, nie mówimy tutaj o robotach stolarskich! Polish Onions V2 początkowo miało być mixem na jednej turniej. Ostatecznie jednak utworzyła się drużyna.

Jak z mixa zrobić team?

Jak już wspomnieliśmy, zespół powstał… W zasadzie z przypadku. Dużą rolę odegrało tutaj spontaniczne podejście graczy do kompletowania składu. Początkowo team był tworzony z myślą o występie w eliminacjach do turnieju offline. Gdy udało mu się wywalczyć awans, zawodnicy zdecydowali się na dalsze kontynuowanie wspólnego grania.

Skład Polish Onions V2 CS:GO prezentuje się następująco:

  • Cygan
  • Loczek
  • OSKKARRR
  • CHICO
  • Boc1an

Turniej do przodu

W niedzielę Polish Onions V2 rozegrało mecz finałowy w ramach turnieju organizowanego przez Usiawy. Zmierzyli się tam z ekipą Legees. Grane były dwie mapy: Mirage oraz Overpass. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 na korzyść Cebulek (odpowiednio 16:7 i 16:14).


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.