polish league

Polish Tournament od Polish League

Polish League rozpoczyna zapisy do turnieju CS:GO Polish Tournament #1.

Polish League rozpoczyna zapisy do nowego turnieju CS:GO. Tym razem będzie on rozgrywany pod nazwą Polish Tournament #1.

Zapisy do turnieju

Zapisy potrwają od 29 lipca do 28 sierpnia. Wpisowe wynosi 10 zł i należy je opłacić do końca trwania zapisów. Możne je wpłacać poprzez Paypal lub w skinach. Żeby zgłosić swój zespół do rozgrywek, należy wypełnić specjalnie przygotowany na tę okazję formularz. W zmaganiach ma wziąć udział 16 zespołów.

Losowanie par meczowych ma się odbyć 5 sierpnia, a start turnieju dzień później.

Pula nagród

Obecnie w puli nagród Polish Tournament #1 znajduje się 200 zł oraz 3 serwery i 3 klucze do gry CS:GO. Oczywiście wartość nagród może jeszcze wzrosnąć – wszystko zależy od sponsorów, których organizatorzy starają się przekonać do wsparcia turnieju.

Regulamin turnieju ma zostać opublikowany 10 sierpnia na fanpage’u organizatorów rozgrywek. Znajdziecie tam także wszystkie potrzebne i przydatne informacje dotyczące samych rozgrywek.

Źródło: Polish League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.