pol team

POLteam dokonał kilku zmian

POLteam w ostatnim czasie przeszedł ogromne zmiany.

Wiele działo się w POLteamie w ostatnim czasie. Zamieszczone tutaj informacje dotyczą różnych gier, ale znalazło się także miejsce dla streamera… a raczej streamerki. Zapraszamy do lektury.

Zmiana w składzie CS:GO

Daniel bahhu Kowalczuk nie jest już graczem POLteamu. Organizacja podziękowała zawodnikowi za godne reprezentowanie drużyny CS:GO. Powodem zmiany są sprawy prywatne, które zmusiły Daniela do odpuszczenia grania na rzecz innych obowiązków. Co dalej z drużyną? Kto zostanie piątym zawodnikiem? Zapewne niedługo się tego dowiemy.

Dywizja LoL-a remisuje w lidze

Drużyna reprezentująca husarię w League of Legends, bierze udział w Amateur Polish E-Sport League. Ostatnio zespół stawił czoła formacji Night Lions Esports. Mecz z lwami zakończył się remisem, a POLteam może cieszyć się ze swojego pierwszego punktu w APEL.

Nowy członek zespołu

Do ekipy husarzy dołącza streamerka. Najwidoczniej w organizacji była potrzebna kobieca ręka. Tusiowa – bo to jej nick, będzie prowadzić transmisje na żywo dla POLteamu. Jej głównym zadaniem będzie komentowanie rozgrywek zespołu, a dodatkowo będzie prowadzić także instagrama. Jej transmisje można obejrzeć oczywiście na Twitchu.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.