pol team

POLteam odpada w ćwierćfinałach Złocieniec Game Festival

POLteam kończy swoją przygodę z turniejem Złocieniec Game Festival na ćwierćfinałach.

Drużyna CS:GO reprezentująca POLteam zakończyła swoje zmagania w Złocieniec Game Festival na ćwierćfinałach. Jej przeciwnikiem w 1/4 był zespół Proton – jeden z dwóch późniejszych finalistów rozgrywek. Mimo wielkich ambicji i chęci ze strony husarzy, to wspomniani przeciwnicy wygrali mecz wynikiem 16:7 na mapie Train.

Miejsce w rozgrywkach

Dywizja POLteamu ostatecznie uplasowała się w przedziale od 5 od 8 miejsca, co zważywszy na dość ciekawą obsadę turnieju, powinno zostać uznane za całkiem dobry wynik. Przed formacją szykują się kolejne ważne zmagania – online jak i offline.

polteam

Źródło: POLteam, toornament.com


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.