polteam

POLteam z nowym redaktorem

POLteam zdecydował się na pozyskanie nowego redaktora fanpage’a.

POLteam nie tylko pozyskał nową dywizję CS:GO, ale także zdecydował, że przyda się w organizacji nowa osoba, która będzie odpowiadała za publikowane w social mediach treści. Od teraz za nowe posty pojawiające się cyklicznie na łamach fanpage’a husarzy, będzie odpowiadał Grzegorz Czenio Piotrowski.

Nowy redaktor będzie miał niewątpliwie dość odpowiedzialne zadanie, które w najlepszym wypadku, może przysporzyć organizacji jeszcze większą ilość fanów. Jeżeli interesuje was to, jak Czenio poradzi sobie w nowej roli, to zapraszamy was do śledzenia fanpage’a POLteamu.

Źródło: POLteam


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.