syneptic esports

Powrót Syneptic Esports

Syneptic Esports zdecydowało się na powrót

Jeżeli pamiętacie ostatniego newsa o Syneptic Esports, to jest on już nieaktualny. Organizacja powraca wraz z odświeżoną szatą graficzną oraz zmienioną dywizją CS:GO.

Nowe grafiki

Odświeżeniu uległo logo Syneptic Esports, a co za tym idzie, także baner na fanpage’u oraz grafiki dotyczące zapowiedzi meczów. Nie jest to jednak koniec zmian.

Zespół CS:GO

W głównej dywizji CS:GO nastąpiło kilka zmian. Do składu na powrót dołączył Spr!Nt, natomiast nowym zawodnikiem wspomnianej formacji został Tommy. Organizacja ma w planach także otwarcie rekrutacji do drugiego zespołu.

Skład Syneptic Esports CS:GO prezentuje się teraz następująco:

  • Michał michu P.
  • Mateusz Spr!Nt S.
  • Tomasz Tommy C.
  • Szymon Kucharrr K.
  • Nikodem pagus P.
  • Janek gruszka G.

W najbliższych dniach powinniśmy spodziewać się kolejnych informacji. Obecnie drużyna CS:GO trenuje i prowadzi przygotowania do lig oraz turniejów, w których zamierza w najbliższym czasie, wziąć udział.

Źródło: Syneptic Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.