profersorki gaming

Profesorki Gaming z otwartą rekrutacją

Profesorki Gaming rozpoczęły rekrutację do dywizji CS:GO.

Profesorki Gaming otworzył rekrutację do zespołu CS:GO. Chęć grania pod tagiem organizacji mogą zgłaszać pojedynczy zawodnicy jak i całe zespoły. Ważne, żeby wszyscy gracze spełniali określone wymagania, które znajdziecie poniżej.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Cierpliwość
  • Ambicja
  • Posiadanie wewnętrznej motywacji do gry
  • Ukończone 18 lat
  • Powyżej 2500h na steamie
  • Poziom gry – top

Zapisy trwają do 30 września. Jeżeli jesteście zainteresowani dołączeniem w szeregi organizacji, musicie się zgłosić poprzez odpowiedni formularz. Zostały przygotowane dwa – osobny dla drużyn oraz osobny dla graczy.

Masz jakieś pytania?

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące rekrutacji, należy kierować je bezpośrednio do osób z zarządu: L000LEK oraz Keyzee rozwieją wasze wątpliwości.

Autorem informacji jest Jakub „L000LEK” Krasuski – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Profesorki Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.