red eagles

Red-Eagles poszukuje trenera

Red-Eagles rozpoczyna poszukiwania nowego trenera dla swojej drużyny CS:GO.

Red-Eagles już od pewnego czasu wiedziało, że dotychczasowy trener zespołu CS:GO, zdecydował się odejść z organizacji. W związku z tym – po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, orły zdecydowały się na otwarcie rekrutacji na wyżej wspomniane stanowisko. Poniżej zamieszczamy kilka prostych wymagań, które musi spełniać każdy z kandydatów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w trenowaniu innego zespołu
  • Kreatywność
  • Posiadanie marzeń związanych ze esportem

Jeżeli chcecie spróbować zostać trenerem drużyny CS:GO, wystarczy, że napiszecie komentarz pod postem dotyczącym rekrutacji lub zwyczajnie wyślecie swoje zgłoszenie w wiadomości prywatnej na fanpage organizacji.

Źródło: Red-Eagles


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.