revengers

Revengers Esports poszukuje nowej dywizji

Revengers Esports rozpoczyna poszukiwania nowego zespołu CS:GO.

Revengers Esports zdecydowało się na rozpoczęcie poszukiwań nowej, zgranej piątki, która będzie mogła reprezentować barwy organizacji w oficjalnych meczach. Dlaczego jednak Revengers postawiło na pełny skład? Powodem podjęcia takiej decyzji są doświadczenia z przeszłości, które można skrócić do sentencji: sklejki z losowych graczy się nie sprawdzają, a co gorsza nie wykonują poleceń kapitana zespołu.

Nie zamierzamy polemizować z tym stwierdzeniem – zapraszamy jednak wszystkich, którzy są zainteresowani dołączeniem do organizacji, żeby zostawili komentarz pod postem o rekrutacji. Kolejny krok to czekanie na wiadomość prywatną od menedżera Revengers Esports.

Źródło: Revengers Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.