blade csgo cup

Rozpoczyna się turniej 2 vs 2 od BLADE CSGO CUP

BLADE CSGO CUP startuje z obiecanym turniejem CS:GO 2 vs 2. Pojawiło się jednak kilka zmian.

BLADE CSGO CUP poinformowało na swoim fanpage’u o starcie rozgrywek 2 vs 2 dla graczy CS:GO. W związku jednak z mniejszą ilością zapisanych drużyn, niżeli organizatorzy zakładali na początku, zmianie uległa pula nagród – a co za tym idzie, także jej podział. Obecnie przedstawia się on w następujący sposób:

  1. miejsce – 144 zł
  2. miejsce  – 86 zł
  3. miejsce – 58 zł

Organizatorzy w opublikowanym poście wspominają także o problemach dotyczących ściągalności wpisowego. W wielu wypadkach musieli do samego końca zapisów, przypominać drużynom o wpłaceniu odpowiedniej kwoty.

Wszystkie przydatne informacje dotyczące zmagań 2 vs 2, takie jak: drabinka turnieju, regulamin rozgrywek oraz teamspeak, znajdziecie na fanpage’u BCC.

Źródło: BLADE CSGO CUP


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik Esports to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.