strike zone

StrikeZone Gaming odpada z MVX E-Sport

StrikeZone Gaming kończy zmagania w turnieju od MVX E-Sport na półfinale

StrikeZone Gaming ostatnio prezentował się z dobrej strony. W turnieju organizowanym przez MVX E-Sport, zespół dotychczas utrzymywał zwycięską passę. W niedzielę drużyna StrikeZone Gaming miała rozegrać spotkanie półfinałowe przeciwko CLAN IMPE. Do meczu jednak nie doszło.

Walkower i koniec turnieju

CLAN IMPE ostatecznie wygrał mecz walkowerem, ponieważ oponenci nie stawili się na mecz. Jest to o tyle dziwne, że przed półfinałowym spotkaniem, zespół StrikeZone rozegrał w ramach treningu dwa sparingi przeciwko: Arctic eSports oraz UKCM (odpowiednio przegrane: 16:10 i 16:14). 

Mimo wszystko, ostateczny wynik osiągnięty przez StrikeZone Gaming jest dobrym prognostykiem przed następnymi rozgrywkami.

Źródło: StrikeZone GamingCLAN IMPE


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.