Syclik Hawks

Syclik Hawks to pierwszy zespół CS:GO, pozyskany przez Syclik Esports, po dość długiej przerwie w działaniu organizacji. Gracze wcześniej występowali pod nazwą GAMMA Esport. Jest to dość młody zespół, który przyciągnął naszą uwagę swoim zorganizowaniem oraz dość dużym potencjałem, dobrze rokującym na przyszłość.

hawks

Dlaczego Hawks? Jedni powiedzą, że chcieliśmy nawiązać do wcześniejszego loga zespołu, inni, że chcieliśmy czymś postraszyć rywali. Prawda jest taka, że jastrząb był od dawna symbolem wojowników, a za takich uznajemy naszą dywizję.

destroyer

destroyer

Ten co pierwszy pada

Aktualnie występuje na pozycji Entry Fraggera. W CS GO gra około 2 lata, a ogólnie w Counter Strike'a 6 lat. W CS GO ma około 1200 godzin.

dzezikooo

dzezikooo

Ten co podaje pakę

W CS:GO gra od 2 lat, a w całą serię gier Counter Strike od 6 lat. Posiada niecałe 1000 godzin. Aktualnie rozgrywa mecze na pozycji Supporta.

kywyry

kywyry

Ten co lubi karabiny

W CS:GO gra od 2 lat, wcześniej nie miał styczności z innymi częściami tej gry. Na Steamie posiada prawie 1000 godzin. Aktualnie gra na pozycji Riflera.

MysterX

MysterX

Ten co kampi

W CS:GO gra już 3 lata. Wcześniej grał w CSa 1.6. Łącznie ma przegrane około 2000 godzin w obu tytułach. Aktualnie występuje na pozycji Snipera.

weekly

weekly

Ten co wszystkim rozkazuje

W CS:GO gra od 2 lat, a w całą serie Counter Strike od 6 lat. Posiada prawie 1000 godzin na Steamie. Aktualnie występuje na pozycji IGLa.