syx gaming

SYX Gaming otwiera rekrutację

SYX Gaming zdecydowało się na ponowne otwarcie rekrutacji do swojego głównego zespołu CS:GO.

SYX Gaming ponownie otwarło rekrutację do podstawowego składu w grze Counter-Strike: Global Offensive. Jeżeli chcesz dołączyć do tego zespołu, musisz spełniać poniższe wymagania.

Wymagania wobec kandydatów do gry w SYX Gaming:

  • 3000h lub więcej
  • 5 lvl lub wyższy
  • Dużo czasu na grę
  • Zaangażowanie
  • Doświadczenie drużynowe

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i nadal jesteś chętny, żeby dołączyć do SYX, zostaje Ci już tylko jedna rzecz do zrobienia! Musisz skontaktować się z organizacją – najlepiej w wiadomości prywatnej poprzez fanpage. Tam poznasz więcej szczegółów dotyczących procesu rekrutacyjnego.

Giveaway dla fanów?

SYX Gaming ma zamiar w najbliższym czasie zorganizować giveaway z okazji 300 lajków, jakie wybiły na fanpage’u organizacji. Więcej informacji powinno pojawić się niedługo w osobnym poście na fp SYX.

Źródło: SYX Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.