team ltk

Team LTK ze zmianami

Team LTK ze zmianami w składzie CS:GO oraz bez trenera

Team LTK musiał niestety pożegnać się w ostatnim czasie z dwiema osobami. Pierwszą z nich jest do niedawna jeszcze trener zespołu CS:GO – Rafał Noxan Szymanik. W związku z brakiem czasu na granie, zdecydował się on odstawić CS-a – przynajmniej na jakiś czas.

Rekrutacja na trenera

Oznacza to, że Team LTK obecnie poszukuje zastępcy Rafała na stanowisko trenera zespołu CS:GO. Jeżeli jesteś zainteresowany wspomnianą pozycją, to zachęcamy do kontaktu z organizacją poprzez jej fanpage – najlepiej w wiadomości prywatnej.

Zmiana zawodnika

Kolejną zmianą jest zakończenie współpracy z zawodnikiem akademii. Łukasz MWKLY Pachucki nie wpasował się za dobrze do reszty składu, przez co musiał opuścić drużynę. W jego miejsce do zespołu dołączył Dominik DomAn2k Pierchurowicz.

Źródło: Team LTK


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.