team unbearable

Team un.BEAR.able w finale turnieju MVX E-Sport

Team un.BEAR.able zagra w finale turnieju, którego organizatorami jest MVX E-Sport

Team un.BEAR.able rozegrał już swoje półfinałowe spotkanie przeciwko Team NoSmite. Chociaż obowiązywał system BO3, to do zakończenia meczu wystarczyły tylko dwie mapy. Team NoSmite uległ swoim przeciwnikom wynikiem 2:0 (Mirage 16:7, Cache 16:7). Spotkanie finałowe zostanie zapowiedziane po zakończeniu drugiego półfinału przeciwko StrikeZone Gaming i Clan IMPE.

Nowy skład un.BEAR.able

Warto wspomnieć o tym, że organizacja jest reprezentowana na tym turnieju przez swój nowo przyjęty skład. Zawodnicy mogą być dumni z siebie, bo jest to ich pierwszy oficjalny turniej w takim składzie, a już mają zapewnione drugie miejsce na podium!

Nowy skład un.BEAR.able CS:GO prezentuje się następująco:

  • Racik
  • EXIST
  • Gerdzislav
  • MNS
  • shaze

Źródło: Team un.BEAR.able


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.