team von

Team VoN z nową stroną internetową

Team VoN zaprezentowało odświeżoną wersję strony internetowej.

Zmiany na stronie Team VoN zostały wprowadzone w związku z rocznicą istnienia organizacji. Przez ten okres, jej nazwa pojawiła na wielu turniejach online, a dywizje CS:GO ją reprezentujące, systematycznie się rozwijały.

Nowa wersja strony została oznaczona numerem 2.0. W planach jest już jej aktualizacja – czyli wersja 2.1, ale kiedy wyjdzie? Tego niestety nie wiemy.

O wszystkich zmianach możecie przeczytać na vongg.com, gdzie serdecznie was zapraszamy – chociażby w celu zapoznania się z odświeżonym wyglądem internetowej wizytówki organizacji.

Źródło: Team VoN


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.