telter team

Telter Team CS:GO i bootcamp

Dywizja CS:GO Telter Team zdecydowała się na bootcamp.

Telter Team rozpoczyna przygotowania do powakacyjnych rozgrywek z mocnego uderzenia. Dywizja CS:GO weźmie udział w bootcampie. Zespół wybrał na bazę treningową Gaming House Farm2Play, który znajduje się w Lesznie. Trening – jak już wspomnieliśmy, ma przygotować team do nadchodzących turniejów.

Nowy kanał na Youtube

Jeszcze mamy dla was małą ciekawostkę. Telter Team zdecydował się na przypomnienie swoim fanom o kanale w serwisie YouTube. Z tej okazji organizacja przygotowała filmik prezentujący najlepsze akcje zespołu Fortnite’a z ostatnich gier. Możecie go obejrzeć poniżej.

Źródło: Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.