telter team

Telter Team z nowymi zawodnikami

Telter Team dokonał kilku roszad w swoim głównym składzie CS:GO

Telter Team zakończył rekrutację do głównego składu CS:GO. W jej efekcie z zespołem pożegnało się dwóch dotychczas podstawowych zawodników: Filip Noise Sobierski oraz Wojciech RNS Ogórek. Wcześniej dywizję opuścił Michał MICHU Przybylski.

Nowe twarze

W ich miejsce dołączyła trójka nowych graczy: Sebastian WoLfOrT Wilczyński, Dawid Protex Gołda oraz Jakub Kubus332 Klimczyk. Od teraz będą oni reprezentować główny zespół Telter Team.

Pora na treningi

Formacja na chwilę obecną zamierza intensywnie trenować w celu wypracowania odpowiedniego zgrania. Później przyjdzie czas na kolejne turnieje oraz ligi.

Skład Telter Team CS:GO po zmianach prezentuje się następująco:

Źródło: Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.