the conceited team e-sport

The Conceited Team E-Sport w trakcie przygotowań do kolejnego meczu w eXtreme League

The Conceited Team E-Sport przygotowuje się do meczu pucharowego w ramach eXtreme League.

Zespół CS:GO The Conceited Team E-Sport zdecydował się wziąć udział w turnieju CS:GO 5on5 OMEN by HP #1 Kwalifikacje Poland, który był organizowany przez polski oddział ESL. Niestety chłopaki musieli uznać wyższość już pierwszego z przeciwników, który pokonał zawodników TCTES wynikiem 16:13. Na obronę The Conceited należy wspomnieć, że nie grali w podstawowym składzie.

W piątek o 18:00 zagrają za to ważne spotkanie w fazie pucharowej eXtreme League. Zmierzą się tam z Wolf Gaming. Przegrana będzie oznaczała dla jednego z teamów ostatecznie pożegnanie się z tymi rozgrywkami.

A tak poza tym, to na ich fanpage’u znajdziecie konkurs na skin do M4A1-S.

Źródło: The Conceited Team E-Sport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.