thunder gamers

Thunder Gamers poszukuje menedżera i drużyny Fortnite

Thunder Gamers nadal poszukuje menedżera oraz zespołu Fortnite’a.

Thunder Gamers chociaż niedawno pozyskało dywizję CS:GO, to nadal poszukuje menedżera oraz drużyny w grze Fortnite – popularnym tytule typu battle royale.

Menedżer dywizji

W przypadku menedżera sprawa wygląda prosto. Musi to być osoba, która ma przynajmniej 17 lat i zna się na wspomnianym wyżej tytule. Do jego zadań należy głównie zajmowanie się sprawami zawodników, umawianie spotkań oraz publikacja informacji o drużynie na fanpage’u organizacji.

Zespół Fortnite’a

Jeżeli chodzi o zespół Fortnite’a to wymagania tutaj wyglądają w następujący sposób:

  • Wiek 16 lat lub więcej
  • Level 30 lub wyższy
  • Granie na PC

Poszukiwanych jest oczywiście 4 graczy. Swoje zgłoszenia możecie wysłać w wiadomości prywatnej na fanpage Thunder Gamers.

Źródło: Thunder Gamers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.