thunder gamers

Thunder Gamers z konkursem

Thunder Gamers zdecydowało się zorganizować konkurs w którym do wygrania jest VIP na nowym TeamSpeaku organizacji.

Thunder Gamers w związku z otwarciem nowego – a zarazem własnego publicznego serwera TeamSpeak3, zdecydowało się na przeprowadzenie konkursu, w którym do wygania jest VIP. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego TS-a, wystarczy, że wejdziesz na stronę thundergaming3.webnode.com.

Co jest do wygrania?

Jeżeli zastanawiasz się teraz, czym jest VIP, to dobrze trafiłeś. Poniżej prezentujemy listę przywilejów, jakie użytkownik otrzymuje po otrzymaniu wspomnianej rangi:

  • Swój prywatny kanał wraz z podkanałami
  • Możliwość zmiany nazwy podkanału i hasła
  • Szybki support oraz błyskawiczną pomoc techników

Jak wziąć udział?

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że dodasz komentarz pod postem na FB oraz polubisz fanpage’e: Thunder Gamers, Syclik.pl i AKademySkillss.

Wszystkim, którzy są zainteresowani konkursem, radzimy się pospieszyć. Wyniki poznamy już 2 września!

Źródło: Thunder Gamers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.