touchgg

TouchGG powraca z nowym projektem?

TouchGG wraca na scenę z nowymi pomysłami i własnym projektem CS:GO

W ostatnim czasie nie mieliśmy żadnych informacji na tema dalszych poczynań TouchGG. Było to spowodowane brakiem drużyny CS:GO, która mogłaby promować organizację chociażby poprzez grę w turniejach. To jednak ma się zmienić – zgodnie z nowym pomysłem, który został przedstawiony w rocznicę założenia TouchGG.

Na czym polega projekt?

TouchGG zdecydowało się na stworzenie własnego projektu CS:GO, który będzie współtworzony wraz z byłym właścicielem PlayWithUs. Na czym ma on polegać? Na zebraniu 15-20 doświadczonych graczy w wieku powyżej 16 lat. Zostaną oni podzieleni na 3 lub 4 drużyny, a następnie rozegrane zostaną mecze kontrolne. Najlepsi zawodnicy dołączą do głównego składu CS:GO.

Jak się zgłosić?

Zainteresowani są proszeni do zgłaszania się w wiadomości prywatnej na fanpage TouchGG.

Źródło: TouchGG


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.