touchgg

TouchGG z nowym menedżerem

TouchGG po rozstaniu z poprzednim menedżerem, pozyskało nową osobę na tę pozycję.

TouchGG przedstawiło w poście na własnym fanpage’u nowego menedżera organizacji. Dla niektórych może to być pewnego rodzaju zaskoczenie, ponieważ nowym kierownikiem TouchGG została tajemnicza Pani Karolina. Jak sama mówi o sobie:

E-sportem interesuję się od ponad roku, ale to wystarczyło żebym się tu odnalazła. Zamiast grać, wolę prowadzić fanpage’e drużyn i zawodników. Robię to od dobrych kilku miesięcy. Lepiej od gry wychodzą mi negocjacje i komunikacja z fanami e-sportu. Dziennikarstwo sportowe, zarządzanie i marketing internetowy nie są mi obce, przez co dobrze wychodzi mi to, co robię. Życzcie mi powodzenia przy kolejnej współpracy!

Pozostaje nam życzyć owocnej współpracy z TouchGG i czekać na pierwsze efekty wspomnianej kooperacji.

Źródło: TouchGG


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.