touchgg

TouchGG z odświeżonym designem i nową akademią

TouchGG odświeżyło swój design, a także przyjęło nową piątkę do akademii.

Niedawno włodarze TouchGG odświeżyli swoje Social Media, a konkretniej wszystkie podstawowe grafiki na Facebooku. Nie powinno nas to jednak dziwić. Poprawione zostały drobne błędy, a sam motyw graficzny zmienił się nie do poznania. Wprowadzone zmiany TouchGG zawdzięcza Incasion., które wykonało kawał dobrej roboty!

Akademia – Inwestycja w przyszłość

Z innych informacji, organizacja pozyskała także nowy zespół w postaci akademii, który ma w założeniu szkolić nowych graczy, by w przyszłości trafili do pierwszego składu.

Nowy skład akademii TouchGG CS:GO prezentuje się następująco:

Główny line-up TouchGG CS:GO:

  • Łukasz m0rd4 Jędrzejczyk 
  • Bartek Shexk1ng Dejewski
  • Mateusz Matii Cyran
  • Kuba Gniadziuhehe Gniadek

Czemu w każdym składzie są tylko 4 osoby? Spieszymy z wytłumaczeniem. Otóż piąte miejsce w każdym z zespołów jest jeszcze nieobsadzone. Każdy z was może więc spróbować swoich sił i aplikować do wybranej drużyny.

Źródło: TouchGG


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.