telter team

Trwa zwycięska passa Telter Team

Telter Team wygrywa ostatnio wszystkie swoje mecze. Dzięki świetnej formie zespół dostał się na turniej offline.

Telter Team w ostatnich dniach prezentuje naprawdę wysoką formę. Czy to za sprawą niedawno odbytego bootcampu? A może to zmiana w składzie, pozytywnie wpłynęła na osiągane przez drużynę wyniki? Możemy jedynie przypuszczać, że wszystkie wyżej wymienione elementy, miały znaczny udział w poprawie wyników formacji.

Mecz w Stork Champions

Telter Team rozegrał mecz w ramach Stork Champions przeciwko 3LO Gaming (mapa Cache). Wygrał go wynikiem 16:7. To spotkanie było początkiem zwycięskiej passy TT.

Kwalifikacje do Komputronik ChojniceCup

Główny skład Telter rozegrał tego dnia również kwalifikacje do Komputronik ChojniceCup. Pierwszy mecz planowo, zawodnicy mieli stoczyć z drużyną Różowe Pantery, ale przeciwnicy zwyczajnie nie stawili się na serwerze.

W kolejnym spotkaniu gracze TT mieli stawić czoła Yteam. Po wyrównanym spotkaniu Telter wygrało wynikiem 16:14. W trzecim meczu przypadło im zagrać na znaną nam drużynę KDV Gaming. Ostatecznie KDV uległo 16:11.

Finał kwalifikacji

Ostatni mecz w systemie BO3, Telter Team rozegrał przeciwko Zwierzyniec Academy. Ponownie skład TT pokazał swoją wyższość wygrywając całe spotkanie wynikiem 2:0 w mapach (16:12 i 16:10).

Wygrana oznacza, że będziemy mogli zobaczyć zawodników Telter Team w Chojnicach w dniach 29-39 września. Czy na turnieju offline również zdołają utrzymać zwycięską passę? Przekonamy niebawem.

Źródło: Telter Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.