epic dude gamers

Turniej CS:GO od Epic Dude Gamers – przypominamy o zapisach!

Nadal trwają zapisy do turnieju CS:GO, którego organizatorem jest Epic Dude Gamers.

Obecnie do turnieju od  Epic Dude Gamers zapisało się 6 drużyn. Wolnych jest więc nadal 10 slotów, które miejmy nadzieję, niedługo się zapełnią. Jeżeli jednak do tego nie dojdzie, organizacja zdecydowała się przygotować plan B, który zakłada wystartowanie rozgrywek z 8 zespołami.

Nagrody

Oczywiście druga opcja odbije się znacznie na nagrodach. W tym przypadku przewidywany podział puli nagród wygląda następująco: za pierwsze miejsce – 100 zł, za drugie 50 zł.

W przypadku wariantu z 16 zespołami przedstawia się to o wiele lepiej – szczególnie dla zwycięzców:

  1. miejsce – 150 zł
  2. miejsce – 70 zł
  3. miejsce – 30 zł

Zapisy

Lista dotychczas zapisanych teamów CS:GO, prezentuje się następująco:

Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany zagraniem wraz ze swoją drużyną w tym turnieju, to musi wysłać swoje zgłoszenie w wiadomości prywatnej na fanpage EDG. Znajdziecie tam także obszerny regulamin rozgrywek.

Źródło: Epic Dude Gamers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.