polarist gaming

Udany debiut dywizji Polarist Gaming

Dywizja Rainbow Six Siege reprezentująca barwy Polarist Gaming zaliczyła udany debiut w turnieju organizowanym przez ESL

Dywizja Polarist Gaming w grze Rainbow Six Siege wzięła udział w turnieju Go4R6 Europe Cup, który był organizowanym na platformie ESL. Zespół – mimo jednej wymuszonej zmiany, zajął ostatecznie 64. miejsce.

Wyniki spotkań

Formacja rozegrała trzy mecze. Pierwszy został wygrany przez walkower, w drugim padł wynik 6:3, a w trzecim niestety przeciwnicy okazali się lepsi, pokonując reprezentantów Polarist Gaming 6:1.

Polarist Gaming Rainbow Six Siege na czas turnieju Go4R6:

  • Przemek Pawickyy Kozłowski
  • Patryk Patrol Augostowski
  • Jakub Kono Jazdończyk
  • Karol Whale Kiesz
  • Gracjan Gracki89 Stanicki (trener)

Na dniach Polarist Gaming ma oficjalnie zaprezentować wspomnianą wyżej drużynę R6S. Organizacja nie ukrywa, że wiąże z tym zespołem duże nadzieje i liczy na nowe osiągnięcia.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.