ultimate league

Ultimate League – sprzątanie bałaganu po Polish League?

Ultimate League zamierza wrócić do aktywnego organizowania turniejów esportowych. 

Ultimate League to marka, która powstała po wykupieniu Polish League przez nowego właściciela. I chociaż nazwa się zmieniła, to problemy zostały nadal te same – z czego w pełni zdają sobie sprawę nowi administratorzy.

Jak sami twierdzą, zakupując prawa do fanpage’a Polish League, nie mieli pojęcia o oszustwach poprzedniego organizatora. Nie zamierzają jednak porzucić projektu – wręcz przeciwnie, chcą wszystko naprawić.

Nowy właściciel chce zwrócić kasę?

Priorytetem nowego właściciela ma być spłata długów wobec drużyn, które zostały oszukane przez Polish League. W grę wchodzi zwrot wpisowego oraz dokończenie rozgrywek, które poprzez działania Marcina K., nie zostały rozegrane do końca.

Autorem informacji jest ŚwieDźwiedź– dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Ultimate League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.