unique squad

Unique Squad z rekrutacją

Unique Squad poszukuje jednego zawodnika CS:GO

Unique Squad obecnie poszukuje jednego gracza do głównego składu CS:GO. Powód? Jeden z zawodników nie ma wystarczającej ilości czasu na grę, więc został przeniesiony na rezerwę.

Jakie wymagania?

Kandydat musi wykazywać się nielichą pomysłowością, zaangażowaniem, doświadczeniem, umiejętnościami oraz charyzmą. Zespół poszukuje w pierwszej kolejności IGL-a, ale jeżeli chcesz grać na innej pozycji, to ponoć nie stanowi to problemu.

Poziom zespołu

Obecny poziom drużyny na faceicie to około 9 lvl. Najczęściej rozgrywa spotkania poprzez pcwfinder.com na poziomie high/top.

Jeżeli posiadasz wyżej wymienione cechy i pasuje ci przedstawiona oferta, wyślij wiadomość prywatną na fanpage Unique Squad.

Źródło: Unique Squad


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.