Ventus E-Sports

Ventus E-Sports z projektem własnej koszulki

Ventus E-Sports zaprezentowało niedawno projekt własnych koszulek.

Ventus E-Sports zaprezentowało na swoim fanpage’u pierwszy z projektów własnej koszulki e-sportowej. Na razie jest to tylko prezentacja graficzna, który obrazuje nam wykorzystane kolory oraz to, jak mogłoby wyglądać rozmieszczenie poszczególnych elementów na koszulce.

Wykonanie projektu

Za grafikę odpowiada RelaxDesign. Każdy z was może sam ocenić, czy podoba wam się taka koncepcja. Jeżeli chodzi o nasze zdanie w tej kwestii, to osobiście jesteśmy bardziej za prostszymi rozwiązaniami graficznymi. Nie oznacza to oczywiście, że sam pomysł nam się nie podoba.

Inna sprawa, że w końcu to gracze danej drużyny mają się czuć w nich komfortowo, a nie redaktorzy bloga z newsami. 😉

Ventus E-Sports

Czym jest Ventus?

Ventus E-Sports to amatorska organizacja e-sportowa, która skupia się na grze: Counter-Strike: Global Offensive. Cały czas stara się rozwijać i z dnia na dzień powiększa swoje grono fanów. Jej celem jest osiągnięcie w przyszłości top 10 Polski. Obecnie stara się występować w jak największej ilości turniejów.

Oficjalny skład Ventus E-Sports CS:GO:

  • Przemek zaku Ciemiecki
  • Daniel „dEN” Buzon
  • Pawel patetjehu Warzynski
  • Sebastian GORII Kowgier
  • Andrzej kms Klecha

Źródło: Ventus E-Sports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.