vinictiv

VinictiV otwiera rekrutację

VinictiV postanowiło otworzyć rekrutację na poszczególne stanowiska w organizacji.

VinictiV poinformowało swoich fanów o otworzeniu rekrutacji na kilka interesujących stanowisk związanych z funkcjonowaniem organizacji.

Poszczególne rekrutacje

Pierwsza propozycja dotyczy gry Counter-Strike: Global Offensive. VinictiV potrzebny jest trener – zarówno do głównego składu, jak i do akademii.

Następna rekrutacja jest związana z League of Legends. Organizacja poszukuje piątki zawodników wraz z trenerem i menedżerem. Gracze ci domyślnie, mają utworzyć nową dywizję LoL-a.

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowany przynajmniej jedną posadą, która została wymieniona powyżej, wystarczy, że wyślesz wiadomość prywatną na fanpage VinictiV.

Źródło: VinictiV


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.