vinictiv

VinictiV z 2 miejscem w KDG CUP

VinictiV zajmuje drugie miejsce w KDG CUP. Dywizja rozpoczęła także przygotowania do Sky Gaming Tournament. 

Zespół CS:GO reprezentujący barwy VinictiV zajął drugie miejsce w lidze organizowanej przez KDG CUP. Drużyna uległa tylko formacji Telter Team, która to ostatecznie zajęła najwyższą pozycję na podium całych rozgrywek.

Kwalifikacje do akademii

W międzyczasie rozpoczęły się mecze kwalifikacyjne do akademii. 27 sierpnia organizacja ma oficjalnie przedstawić nowy skład drużyny CS:GO academy.

Nadchodzące turnieje

Bieżące zmagania to jedno. Co innego nadchodzące turnieje CS:GO – jak np. Sky Gaming Tournament 2.0. Zespół VinictiV rozegra swój pierwszy mecz w tych rozgrywkach już 29 sierpnia. Obecnie zawodnicy skupiają się na treningach.

Występy dywizji LoL-a

Powody do zadowolenia mogą mieć także gracze dywizji League of Legends. Zespół popularnego LoL-a zajął miejsce w przedziale od trzeciego do czwartego w jednym z turniejów online.

Źródło: VinictiV


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.