white warriors

White Warriors poszukuje ludzi na nowe stanowiska

White Warriors rozpoczyna poszukiwania osób, które chciałyby pomóc przy rozwijaniu organizacji.

White Warriors oraz Fire E-Sport poszukuje nowych twarzy do organizacji. Dlaczego jednak wymieniliśmy oba te projekty? Ponieważ ich właścicielem jest jedna i ta sama osoba. Skoro już wyjaśniliśmy sobię tę kwestię, to pora przejść do rekrutacji.

Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska:

  • Grafik
  • Redaktor
  • Menedżer

Wymagania wobec kandydatów

Od kandydatów wymagane jest posiadanie doświadczenia w pełnieniu wyżej wymienionej, interesującej was roli. Ważnym czynnikiem jest także posiadanie: chęci do pracy i dużej ilości wolnego czasu.

Jak się zgłosić?

Jeżeli chcesz się rozwijać i nie boisz się nowych wyzwań, wystarczy że zgłosisz się w wiadomości prywatnej na fanpage White Warriors lub Fire E-Sport. Tam poznasz dalsze szczegóły dotyczące procesu rekrutacji.

Źródło: White Warriors, Fire E-Esport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

About Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.